Beneficiari proiect ID 59321

Investeste in  oameni! Proiect cofinantat din Fondul Social-European prin Programul Operational Sectorial Dezvoltarea Resurselor umane 2007-2013

Continutul acestui material nu reprezinta in mod obligatoriu pozitia oficiala a Uniunii Europene sau a Guvernului Romaniei.

Numele si prenumele doctoranzilor admisi in 2009, beneficiari ai proiectului POSDRU/88/1.5/S/59321

Nr. crt.  Numele si prenumele Domeniu Conducator stiintific Facultatea
1

APARASCHIVEI M. Ovidiu
(PPUA, RA)

Silvicultura SPARCHEZ Gheorghe SEF
2 ARSENE C. Cristina
(PPUA, RA)
Calculatoare si Tehnologia Informatiei MORARU Sorin Aurel IESC
3 BABES Gh. Ioana Malina cas. PETRE
(PPUA, RA)
Inginerie industriala DEACONESCU Tudor IT
4 BADAN N. Iulian Paul
(PPUA, RA)
Inginerie industriala OANCEA Gheorghe IT
5 BERTUS A. Laura Maria
(PPUA, RA)
Ingineria Materialelor DUTA CAPRA Anca SIM
6 BORICEAN C. Cosmin Constantin
(PPUA, RA)
Inginerie Mecanica RADU Alexandru Gheorghe  IM
7 CALIENCIUG A. Adrian
(PPUA, RA)
Inginerie Mecanica RADU Nicolae Gheorghe IM
8 CHIRILA O. Ovidiu Sebastian
(PPUA, RA)
Inginerie Electrica STOIA Dan Dumitru IESC
9 CIULICA C. Laura Georgiana
(PPUA, RA)
Inginerie Mecanica RUS Florean AT
10 CLIMESCU E. Oliver Laszlo
(PPUA, RA)
Inginerie Mecanica VISA Ion IT
11 COBEANU C. Ioana
(PPUA, RA)
Ingineria sistemelor COMNAC Vasile IESC
12 CONSTANTIN R. Dida Georgiana
(PPUA, RA)
Ingineria Materialelor MUNTEANU Daniel SIM
13 CREANGA Gh. M. Nora Cristina
(PPUA, RA)
Inginerie Mecanica VISA Ion IT
14 DUTA G. Cristian Ionut
(PPUA, RA)
Silvicultura IGNEA Gheorghe SEF
15 ENACHE C. Ioan Constantin
(PPUA, RA)
Marketing DUGULEANA Liliana SE
16 ENACHE N. Leonard Nicolae
(PPUA, RA)
Silvicultura CIUBOTARU Arcadie SEF
17 ENACHE N. Razvan Danut
(PPUA, RA)
Silvicultura SPARCHEZ Gheorghe SEF
18 ENESCU G. Cristian Mihai
(PPUA, RA)
Silvicultura SOFLETEA Neculae SEF
19 FALUVEGI D. Erzsebet
(PPUA, RA)
Inginerie Mecanica CRISTEA Luciana IM
20 FAUR V. Cezara Vasilica
(PPUA, RA)
Inginerie industriala LUPULESCU Nouras Barbu IT
21 FILIP D. Florina Cristina
(PPUA, RA)
Inginerie industriala MARASCU KLEIN Vladimir IT
22 FRATU A. Delia Andreea
(PPUA, RA)
Marketing DUGULEANA Liliana SE
23 GABOR M. A. Adrian
(PPUA, RA)
Inginerie Mecanica VLASE Sorin IM
24 GÎRBEA I. Alina
(PPUA, RA)
Inginerie Electrica SISAK Francisc IESC
25 GRIGORE D. Paul
(PPUA, RA)
Inginerie Mecanica VLASE Sorin IM
26 GRIGORESCU I. N. Costin Marius
(PPUA, RA)
Calculatoare si
Tehnologia Informatiei
MORARU Sorin Aurel IESC
27 IONESCU V. Mircea
(PPUA, RA)
Inginerie Mecanica ROSCA Ileana Constanta IM
28 IORDACHE N. Adrian
(PPUA, RA)
Ingineria Materialelor POPESCU Rodica Mariana SIM
29 IOVANAS R. Razvan Florin
(PPUA, RA)
Inginerie industriala TRIF Nicolae SIM
30 JELENSCHI C. G. Liviu
(PPUA, RA)
Inginerie Mecanica COFARU Corneliu IM
31 JINGA F. Vlad
(PPUA, RA)
Ingineria Materialelor SAMOILA Cornel SIM
32 LICHIOIU I. Iuliana
(PPUA, RA)
Ingineria Materialelor GEAMAN Virgil SIM
33 LUCHIAN I. Mihaela Ionela
(PPUA, RA)
Inginerie Mecanica CSATLOS Carol AT
34 MACAVEIU M. M. Mircea Dragos
(PPUA, RA)
Inginerie Mecanica ALEXANDRU Petre IT
35 MANOLESCU A. A. Alexandru
(PPUA, RA)
Inginerie industriala OANCEA Gheorghe IT
36 MARIN R. I. Andreea Lavinia
(PPUA, RA)
Inginerie Mecanica BRATUCU Gheorghe AT
37 MARINUC I. Mirela
(PPUA, RA)
Inginerie Mecanica RUS Florean AT
38 MATE A. Csaba Zoltan
(PPUA, RA)
Inginerie Mecanica CRISTEA Luciana IM
39 MATEI V. Ana Viorela cas. TODOR
(PPUA, RA)
Inginerie Mecanica CRISTEA Luciana IM
40 MACESANU Gh. Gigel
(PPUA, RA)
Ingineria sistemelor MOLDOVEANU Florin IESC
41 MERA M. D. Mihai Radu
(PPUA, RA)
Inginerie Electrica CAMPEANU Radu Mihai IESC
42 MINEA B. Bucurel
(PPUA, RA)
Matematica PALTANEA Radu MI
43 MOLDOVAN A. Alina
(PPUA, RA)
Ingineria Materialelor PATACHIA Florica Silvia Cristina SIM
44 MOLDOVAN N. M. Macedon- Dumitru
(PPUA, RA)
Inginerie Mecanica VISA Ion IT
45 MOSNEAG E. Mihaela- Gabriela
cas. MUNTEANU
(PPUA, RA)
Ingineria Materialelor MACHEDON PISU Teodor SIM
46 MUNTEAN A. Alexandru- Bogdan
(PPUA, RA)
Inginerie Mecanica CHIRU Anghel IM
47 NASCOV V. Victor
(PPUA, RA)
Ingineria Materialelor SAMOILA Cornel SIM
48 NEAGOE I. Bogdan-Sorin
(PPUA, RA)
Inginerie industriala MARTINESCU Ionel IT
49 NEAGOE I. Lavinia-Nicoleta
(PPUA, RA)
Inginerie industriala MARASCU KLEIN Vladimir IT
50 NEGOITA S. Andrei
(PPUA, RA)
Inginerie Electrica SCUTARU Gheorghe IESC
51 PAUNESCU N. George- Catalin
(PPUA, RA)
Inginerie Mecanica BRATUCU Gheorghe AT
52

PIRNA I. Ciprian-George 
(PPUA, RA)

Inginerie Mecanica LACHE Simona IM
53 POLLNER E. Cosmina- Andreea
(PPUA, RA)
Inginerie industriala CIOARA Romeo IT
54 POSTELNICU N. Cristian- Cezar
(PPUA, RA)
Inginerie Mecanica TALABA Doru IT
55 PRALEA Gh. Anca-Ramona
(PPUA, RA)
Marketing BRATUCU Gabriel SE
56 PUSCA Gh. Alexandru
(PPUA, RA)
Inginerie Mecanica BOBANCU Serban IT
57 RADBATA I. Anca
(PPUA, RA)
Marketing BRATUCU Gabriel SE
58 RACEU I. Razvan-Alexandru
(PPUA, RA)
Inginerie industriala CIOARA Romeo IT
59 SANDU C. V. Gabriel
(PPUA, RA)
Inginerie Mecanica COFARU Corneliu IM
60 SAUCIUC M. Anca 
(PPUA, RA)
Ingineria Materialelor DUMITRESCU Georgeta Lucia  SIM
61 SOARE V. Ionut-Tudor
(PPUA, RA)
Inginerie Mecanica RADU Alexandru Gheorghe  IM
62

STAN V. Luciana-Cristiana
(PPUA, RA)

Inginerie industriala MARASCU KLEIN Vladimir IT
63 STANCIU I. Gabriela
(PPUA, RA)
Ingineria Materialelor SERBAN Cornel Eugen SIM
64 STANESCU A. M. Ruxandra-Cristina
(PPUA, RA)
Inginerie Mecanica CHIRU Anghel IM
65 SURUGIU I. Constantin- Sergiu
(PPUA, RA)
Inginerie industriala IOVANAS Radu SIM
66 SZMUTKU M. Maria-Bernadett
(PPUA, RA)
Inginerie Forestiera CAMPEAN Mihaela IL
67 SERBAN D. Cristina
(PPUA, RA)
Inginerie Mecanica EFTIMIE Elena IT
68 SOIMARU I. Cristian
(PPUA, RA)
Inginerie Mecanica CHIRU Anghel IM
69 TATU V. Nicoleta-Irina
(PPUA, RA)
Inginerie Mecanica ALEXANDRU Catalin IT
70 TERCIU V. Ovidiu-Mihai
(PPUA, RA)
Inginerie Mecanica CURTU Ioan IM
71

TOMA F. O. Madalina-Ioana
(PPUA, RA)

Inginerie Mecanica ANTONYA Csaba IT
72 TOPOLEANU I. Tudor-Sabin
(PPUA, RA)
Inginerie industriala MOGAN Gheorghe IT
73 TUDUCE A. Ana-Adriana
cas. TRAISTARU
(PPUA, RA)
Inginerie Forestiera CAMPEAN Mihaela IL
74 VAS Z. Zsigmond-Andras
(PPUA, RA)
Inginerie industriala CISMARU Ivan IL
75 ZOITANU C. Elena-Larisa cas. MARIUT
(PPUA, RA)
Inginerie Electrica HELEREA Elena IESC