MAR

Studenţii IESC şi companiile

Vineri, 3 martie 2017, în intervalul orar 9:00 – 17:00 s-a desfășurat la Aula Sergiu T. Chiriacescu evenimentul Studenții IESC și companiile. În cadrul evenimentului, pe parcursul întregii zile, studenții au avut ocazia să participe la activități în care au fost prezentate direcții de activitate și proiecte reprezentative ale companiilor, programe oferite de companii pentru studenți, oportunități de carieră, seminarii și demo-uri.

Agenda zilei poate fi consultată [aici].

Companii participante: Siemens Convengence Creators, Siemens Industry Software, Siemens Corporate Technology, Miele Tehnica, Preh Romania, Benchmark Electronics Romania, Continental Automotive Systems, IXIA, Stabilus Romania, Waters Romania, TRANSFOND, NTT DATA Romania, Tehmin Brasov.