Consiliul Facultatii de Inginerie Electrica si Stiinta Calculatoarelor este alcatuit din:

Decan
Conf. univ. dr. ing. Carmen GERIGAN
Tel: +40 268 474718
carmen.gerigan@unitbv.ro
Program audiente:
Luni, 10:00 - 13:00
Marti, 10:00 - 13:00
Prodecan cu activitatea didactica si asigurarea calitatii
Sef lucr. univ. dr.ing. Daniel Septimiu MOTOASCA
Tel: +40 268 474718
motoasca.sn@unitbv.ro
Program audiente:
Miercuri, 10:00-13:00
Prodecan cu cercetarea stiintifica si informatizarea
Conf. univ. dr. ing. Laurentiu Mihail IVANOVICI
Tel: +40 268 475751
mihai.ivanovici@unitbv.ro
Program audiente:
Joi, 10:00 - 13:00
Prodecan cu activitatea studentilor si legatura cu mediul economic si
socio-cultural, internationalizare

Conf. univ. dr. ing. Delia Elisabeta UNGUREANU
Tel: +40 268 474718
deliau@unitbv.ro
Program audiente:
Vineri, 10:00 - 13:00
Director Departament Automatica si Tehnologia Informatiei
Prof. univ. dr. ing. Sorin Aurel MORARU
Tel: +40 268 474257
smoraru@unitbv.ro

Director Departament Electronica si Calculatoare
Prof. univ. dr. ing. Cornel Aurel STANCA
Tel: +40 268 478705
cornel.stanca@unitbv.ro

Director Departament Inginerie Electrica si Fizica Aplicata
Prof. univ. dr. ing. Danut Nicolae ILEA
(membru invitat)
Tel: +40 268 413000, int. 176
ilea@unitbv.ro

Prof. univ. dr. ing. Corneliu MARINESCU
corneliu.marinescu@unitbv.ro

Sef lucr. dr. fiz. Ioana FIRASTRAU
firastrau@unitbv.ro

Conf. dr. ing. Lia Elena ACIU
lia_aciu@unitbv.ro

Conf. univ. dr. ing. Constantin SUCIU
suciuc@unitbv.ro

Prof. dr. ing. Mihai ROMANCA
romanca@unitbv.ro

Conf. dr. ing. Gheorghe PANA
gheorghe.pana@unitbv.ro

Student Ioana Alexandra DURUIAN 
Ioana.Duruian@student.unitbv.ro

Student Iulia Alexandra POPA
Iulia-Alexandra.Popa@xu.unitbv.ro

Student Roxana Madalina FRUSINOIU
Roxana.Frusinoiu@student.unitbv.ro

Student Ionut Cosmin CIUBOTARU
Cosmin.Ciobotaru@student.unitbv.ro

Student Ioana Teodora SCORTEANU
Ioana.Scorteanu@student.unitbv.ro