Conducerea Facultăţii

 

Prof. univ. dr. Marius Moga

Email: mogas@unitbv.ro

 

DECAN

Responsabil specializare Medicină

Prof. univ. dr. Alina Pascu

Email: alina.pascu@unitbv.ro

 

 

PRODECAN

Conf. univ. dr. Ioan Scârneciu

Email:

 

 

PRODECAN

Conf. univ. dr. Petru Ifteni

Email:petru.ifteni@unitbv.ro

 


 
PRODECAN 

Prof. univ. dr. Liliana Rogozea

Email : r_liliana@unitbv.ro

 

 

Responsabil specializare Asistenţă medicală

Responsabil specializare MSPPS

Prof. univ. dr. Codruţa Nemet

Email: nemet@unitbv.ro

 

 

Responsabil specializare MIN

Şef lucrari univ. dr. Roxana Miclăuş

Email: roxicum@unitbv.ro

 

 

Responsabil specializare Balneofiziokinetoterapie

 Conf. univ. dr. Mihaela Badea

Email: mihaela.badea@unitbv.ro

 

 Responsabil specializare

Laborator clinic

Conf. univ. dr. Daniela Mosoiu

Email: daniela.mosoiu@unitbv.ro

 

         Responsabil specializare MSIP      

 

 

Birou Erasmus

 

Conf. univ. dr. Petru Ifteni

Email : petru.ifteni@unitbv.ro

 

Responsabil Erasmus 

Asistență medicală

Conf. univ. dr. Lorena Dima

Email: lorena.dima@unitbv.ro

 

Responsabil Erasmus Medicină

Asist. univ. drd. Nicuşor Bâgiu

Email:nicusorbagiu@unitbv.ro

 

Responsabil Erasmus

Balneofiziokinetoterapie