LICENTA - orar Tutori

Matematica Informatica

  • Anul I - Conf. univ. dr. Eugen Paltanea - email: epaltanea@unitbv.ro
  • Anul II - Lect. univ. dr. Adelina Manea - email: amanea28@yahoo.com
  • Anul III - Conf. univ. dr. Minculete Nicusor - email: minculeten@unitbv.ro
Informatica
  • Anul I - Lect. univ. dr. Ioana Plajer - email: iplajer@yahoo.com
  • Anul II - Lect. univ. dr. Anca Vasilescu  - email: vasilex@unitbv.ro
  • Anul III - Asist. dr. Alexandra Baicoianu - email: alexandra_baicoianu@yahoo.com
Informatica Aplicata
  • Anul I - Lect. dr. Claudia Cârstea - email: carstea.claudia@unitbv.ro
  • Anul II - Asist. dr. Andreea Elena Nistor-Șerban  - email: tudor_andreea_elena@yahoo.com
  • Anul III - Conf. univ. dr. Lucian Sasu - email: lmsasu@unitbv.ro
Informatica Aplicata in Limba Germana
  • Anul I - Conf. univ. dr. Livia Sangeorzan - email: sangeorzan@unitbv.ro
  • Anul II - Conf. univ. dr. Laura Ciupala - email: laura_ciupala@yahoo.com
  • Anul III - Lect. univ. dr. Costel Aldea - email:costel.aldea@gmail.com
Informatica ID
  • Anul I - Conf. univ. dr. Ion Florea - email: ilflorea@gmail.com
  • Anul II - Conf. univ. dr. Ion Florea - email: ilflorea@gmail.com
  • Anul III - Conf. univ. dr. Ion Florea - email: ilflorea@gmail.com
Conversie Matematica ID
  • Anul I - Lect. univ. dr. Olivia Florea - email: olivia.florea@unitbv.ro
  • Anul II - Lect. univ. dr. Olivia Florea - email: olivia.florea@unitbv.ro

MASTER - orar tutori

Structuri Matematice Fundamentale

  • Anul I - Prof. univ. dr. Radu Paltanea - email: r.paltanea@unitbv.ro
  • Anul II - Prof. univ. dr. Radu Paltanea - email: r.paltanea@unitbv.ro
Tehnologii Moderne in Ingineria Sistemelor Soft
  • Anul I - Prof. univ. dr. Dorin Bocu - email: d.bocu@unitbv.ro
  • Anul II - Prof. univ. dr. Dorin Bocu - email: d.bocu@unitbv.ro
Tehnologii Internet in limba engleza
  • Anul I - Conf. univ. dr. Silviu Dumitrescu - email: silviurazvandumitrescu@yahoo.com
  • Anul II - Conf. univ. dr. Silviu Dumitrescu - email: silviurazvandumitrescu@yahoo.com

Aplicatii pentru telefonul mobil si Tehnologii Internet in e-Business
  • Anul I - Conf. univ. dr. Livia Sangeorzan - email: sangeorzan@unitbv.ro
  • Anul II - Conf. univ. dr. Livia Sangeorzan - email: sangeorzan@unitbv.ro