Practică BRD 2018

Ești student, dorești să acumulezi experiența practică și nu știi unde să mergi?
BRD-Groupe Societe Generale îți oferă ocazia de a-ți efectua stagiul de practică în cadrul Agenției Școală BRD, pe tot parcursul semestrului II al anului universitar 2017-2018, începând cu data de 19 februarie 2018!
Fiecare stagiu de practică se va derula pe o perioadă de 3 săptămâni, în cursul cărora vei acumula atât cunoștințe teoretice despre produsele și activitatea bancară, cât și experiența punerii lor în practică alături de echipele din agențiile noastre.
Trimiteți solicitarea însoțită de CV la Biroul de Relații cu Mediul Economic al Universității Transilvania, pe adresa de e-mail brme@unitbv.ro sau direct la sediul BRD Sucursala Brașov, din Bd. M.Kogălniceanu nr. 5, 080.secretariat@brd.ro și vei primi răspuns în cel mai scurt timp!
Nu uita să ne lași un număr de telefon ca să te putem contacta!