Conferința profesioniștilor din asistența medicală primară AS-PRIM 2023

7-9 decembrie 2023

Asociația Medicilor de Familie Brașov 2008, în parteneriat cu Universitatea Transilvania din Brașov, prin intermediul Facultății de Medicină, vă invită să luați parte la cea de-a doua ediție a Conferinței AS-PRIM, în perioada 7-9 Decembrie 2023, la Brașov!

Anul acesta aducem în prim plan o temă de interes major pentru sănătatea populației și anume prevenția oncologică, de la A la Z!

Pregătim un program complex, cu paneluri de excepție, mini simpozioane, dezbateri, un concurs de postere cu teme de mare interes care reunește timp de 3 zile personalități medicale din țară și străinătate din diferite arii de expertiză relevante prevenției oncologice, la care sperăm să vă avem și pe dumneavoastră alături.