Administrator patrimoniu I

Universitatea Transilvania din Braşov organizează concurs de recrutare pentru ocuparea unui post contractual vacant de administrator patrimoniu I, cu studii superioare de scurtă durată - tehnice, perioadă nedeterminată, la DTA Serviciul Tehnic, Investiții și urmăriri lucrări

Secretar debutant ORI

Universitatea Transilvania din Braşov organizează concurs de recrutare pentru ocuparea postului temporar vacant de secretar debutant, cu studii superioare, perioadă determinată de 3 ani, normă întreagă de 8 ore/zi, în cadrul Oficiului de Relații Internaționale / Biroul Erasmus+.

REZULTATE ANALIZĂ DOSARE

Mențiune: Proba practică din data 12.04.2024 se va desfășura în Sala Senat- clădirea Rectorat, B-dul Eroilor, nr.29, Brașov, intervalul orar se păstrează același, 09.00-10.30

REZULTATE PROBĂ SCRISĂ

REZULTATE PROBĂ PRACTICĂ

REZULTATE INTERVIU

Administrator patrimoniu I - DTA

Universitatea Transilvania din Braşov organizează concurs de recrutare pentru ocuparea unui post contractual vacant de administrator patrimoniu I cu studii superioare de scurtă durată -tehnice, pe perioadă nedeterminată la DTA Serviciul Tehnic, Investiții și urmărire lucrări.

3 îngrijitoare - DTA

Universitatea Transilvania din Brașov organizează concurs de recrutare pentru ocuparea  postului contractual vacant de  îngrijitoare - 3 posturi, perioadă nedeterminată, normă întreagă de 8 ore/zi, la Direcția Tehnică Administrativă / Serviciul Administrativ Patrimoniu şi Serviciul Cămine din cadrul  Universităţii Transilvania din Braşov.

REZULTATE ANALIZĂ DOSARE

REZULTATE PROBĂ PRACTICĂ